Hakkımızda

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 785 Kez Okundu

chat

Türkiye’nin en çapkın sitesi, baykus.org internet üzerinden farklı insanlar tanıma ve eğlenceli bir sohbet deneyimi sunmak adına açılmıştır. Baykus.ORG ile bağ kuracağınız insanlar ile etkileşimi yüksek olan ve samimi sohbetler gerçekleştirebileceğiniz gibi kalıcı ve eğlenceli bir arkadaşlık imkanını deneyimleyebilir, içten ve gerçekçi sohbetler ile gününüzü geçirebilirsiniz.

Çapkın kadınlar ve çapkın erkeklerin bulunduğu sohbet odaları ile arkadaş edinmek, sevgili bulmak, flörtleşmek için geliştirilmiş olan baykus.org sohbet sitesi 18 yaş üstü bireylere canlı yazışmalı sohbet imkanı sağlamakta olup, bakış açısını her zaman özgür bir sohbet platformunda kullanmaktan yana bir tutum sergilemiştir.

En bıçkın topluluk ile sohbet etmenin keyfini Baykuş’da yaşayabilirsiniz, köklü yönetim geçmişi ve geniş kadrosu ile siz değerli misafirlerimize yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif bir sohbet odası hizmeti sağlamakta olup, dolu dizgin chat kanallarında en havalı sohbetleri baykus ile yapın.

Baykus Sohbet, ileriye dönük projeleri ve genişletilmiş chat kanalları arasında her zaman düşüncesi doğru bir ortam ve kaliteli chat arkadaşlığı sağlamak olup, Türkiye’nin en çapkın sohbet sitesi olarak hizmet sağlamaktadır.

Aklınıza Takılanlar ?

kullanıcı adınızı sohbet sunucularımızda /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak sorunsuz şekilde kayıt edebilirsiniz.

Baykus.org sohbet odaları yetişkinlere yönelik 18 yaş ve üzeri kullanıcılar bağlanabilir.

Baykus.org web sohbet ekranına bağlantı kurduğunuz andan itibaren radyo devreye girer ve radyo odasına bağlantı kurarsınız.

Baykus.org oyun odalarında soru cevap botu, oxm botu ve kelime oyunu botu aktif olarak hizmet vermektedir.

Mobil sohbete kesintisiz bağlanabilirmeniz için google play uygulamamızı telefonunuza indirip direk sohbete bağlanabilirsiniz.
Sohbet - Chat - Sohbetçi