İletişim

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 850 Kez Okundu

chat

Baykus.ORG Sohbet sitesi, iletişim sayfasında site içerisinde yaşamış ve yaşayacağınız her türlü sorunu dile getirebilir çözüm bulabilirsiniz.

iletişim mail adresimizden, siz değerli katılımcı ve misafirlerimize 48 saat içerisinde dönüş sağlanmakta olup, sorunlarınız ve önerileriniz kısa süre içerisinde yetkili arkadaşlarımız tarafından değerlendirilmektedir.

iletişim email: admin@Baykus.ORG

Daha hızlı iletişim sağlamak ve anlık çözümler için sitemize giriş sağlayıp, #OperHelp ve #Yonetim odaları içerisinde bilgilendirme yapabilir, site yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelerimizden her hangi birisini şikayet etmek isterseni eğer, sitemiz içerisinde bulunan operatörlere konuyu arz edebilir, kısa sürede ilgilenmelerini sağlayabilirsiniz.

Sitemiz, siz değerli kullanıcılarımız için, yedi gün yirmi dört saat boyunca destek vermekte olup, her anınızı daha keyifli sohbet gerçekleştirmeniz doğrultusunda hizmet sağlamaktadır.

Baykus.ORG Sohbet Sitesi ailesi olarak siz değerli katılımcılarımıza, kaliteli sohbet ortamı sunmak, eğlence dolu muhabbet ortamında yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Baykus.ORG / Site Yönetimi

Aklınıza Takılanlar ?

kullanıcı adınızı sohbet sunucularımızda /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak sorunsuz şekilde kayıt edebilirsiniz.

Baykus.org sohbet odaları yetişkinlere yönelik 18 yaş ve üzeri kullanıcılar bağlanabilir.

Baykus.org web sohbet ekranına bağlantı kurduğunuz andan itibaren radyo devreye girer ve radyo odasına bağlantı kurarsınız.

Baykus.org oyun odalarında soru cevap botu, oxm botu ve kelime oyunu botu aktif olarak hizmet vermektedir.

Mobil sohbete kesintisiz bağlanabilirmeniz için google play uygulamamızı telefonunuza indirip direk sohbete bağlanabilirsiniz.
Sohbet - Chat - Sohbetçi