Baykus Chat Sitesi

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 394 Kez Okundu

chat

Baykus Chat Sitesi

Baykus.org Sohbet odalarında yerli yabancı bütün insanların sohbet çatısı altında birleştiğini görebileceksiniz. Gelin Baykus. org Sohbet odalarını şöyle inceleyelim. Günlük hayatta karşıdaki insalarla sözlü konuşamadığınız birçok duygularınızı aktaramadığınız zamanlar olabilmektedir. Baykus.org chat sitesi sizlere karşıdaki insanlarla sözlü olarak anlatamadığınız duyguları karşı tarafa yazılı olarak aktarabilme imkanı sunmuştur. Baykus.Org sitesinde Sohbetin sınırsız 7/24 döndüğü bir ortamda dilediğiniz yayıncıların yayınlarını dinlerken oyun kanallarımızda oyun oynayarak keyifli bir şekilde sohbetlerinizi sürdürebileceksiniz. Üstelik bunu ücretsiz olarak bizlere sunan tek platform olarak karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Baykus.org ile sizlere tanınan ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı olmayacaktır. Her geçen gün yenilikleriyle karşımıza çıkan baykus.org bizlere karşımızdaki insanlarla özel sohbet odaları imkanı bile sunmaktadır. Gerçek hayatınızda bulamadığınız dostluklarınızı, arkadaşlıklarınızı ve hatta aşık olduğunuz insanları bile baykus.org sayesinde bulabileceksiniz. Baykus.org ile tatillerinizde, okulda, iş yerlerinde, otobüslerde, cafelerde rahatlıkla bağlanabileceğiniz güzel bir ortam sunmaktadır. Ayrıca bunu sadece bilgisayarlarla sınırlamayıp android telefonlarınızın uygulamalarında androirc indirerek sizlere bu ortamda sohbet etme ayrıcalığı tanımıştır.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınıza Takılanlar ?

kullanıcı adınızı sohbet sunucularımızda /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak sorunsuz şekilde kayıt edebilirsiniz.

Baykus.org sohbet odaları yetişkinlere yönelik 18 yaş ve üzeri kullanıcılar bağlanabilir.

Baykus.org web sohbet ekranına bağlantı kurduğunuz andan itibaren radyo devreye girer ve radyo odasına bağlantı kurarsınız.

Baykus.org oyun odalarında soru cevap botu, oxm botu ve kelime oyunu botu aktif olarak hizmet vermektedir.

Mobil sohbete kesintisiz bağlanabilirmeniz için google play uygulamamızı telefonunuza indirip direk sohbete bağlanabilirsiniz.
Sohbet - Chat - Sohbetçi